פטרת ציפורניים ברגליים

רגע אחד לפני שאתם מתחילים לקרוא את המאמר שלנו, חשוב לזכור שאם אתם נתקלים בפטרת ציפורניים יש לפנות לרופא לקבלת מידע מקצועי לטיפול בבעיה. כל המאמר הינו בגדר המלצה בלבד ואין לראות בו כל סוג של המלצה לטיפול רפואי.
ועכשיו, תקראו ותהנו.

פטרת ציפורניים היא זיהום פטרייתי של ציפורני הרגליים או הציפורניים. זה נגרם על ידי דרמטופיטים, שהם סוג של פטרייה. התסמין השכיח ביותר הוא עיבוי ושינוי צבע של הציפורן.

הסיבה השכיחה ביותר לזיהום זה היא נעילת נעליים שאינן מאווררות כראוי, כך שזיעה ולחות יכולה להצטבר בהן. זה יכול לקרות גם כאשר אנשים לובשים גרביים או גרביים הדוקים, מכיוון שהעור בכפות הרגליים לא יכול לנשום כראוי. עם זאת, לחלק מהאנשים יש נטייה גנטית לפתח מחלה זו גם כן.

התסמינים של פטרת ציפורניים כוללים עיבוי ושינוי צבע של ציפורניים, אשר עשויות להיות גם שבירות או רכות; כאבים באצבעות הרגליים; וגרד סביב הציפורניים או חתך

פטרת ציפורניים היא זיהום פטרייתי שכיח של ציפורני הרגליים או הציפורניים. זה יכול להיגרם על ידי פטריות דרמטופיטים, קנדידה אלביקנס או אורגניזמים אחרים.

זה ידוע גם בשם tinea unguium ו tinea pedis.

הזיהום יכול להתרחש בכל מקום בגוף, אך לרוב הוא משפיע על כפות הרגליים והציפורניים. זה בדרך כלל מתחיל עם כתם לבן או צהוב קטן מתחת לציפורן ומתפשט לעור שמסביב תוך מספר חודשים. הפטרייה יכולה להתפשט גם לציפורניים אחרות אם לא מטפלים בה.

פטרת ציפורניים היא זיהום פטרייתי של הציפורניים או העור. זה יכול להיגרם על ידי מספר פטריות, אבל לרוב זה בגלל Trichophyton rubrum.

פטרת ציפורניים מאובחנת בדרך כלל על ידי לקיחת דגימת ציפורן ובדיקתה במיקרוסקופ. המדגם יראה אם קיימים מבנים פטרייתיים כלשהם.

הטיפול בפטרת ציפורניים יכול לנוע בין תרופות מקומיות לתרופות דרך הפה ואפילו ניתוח אם המצב אינו מגיב לטיפול.

טיפול בפטרת ציפורניים

פטרת ציפורניים היא בעיה שכיחה בכף הרגל שיכולה להיגרם מגורמים רבים ושונים. ציפורניים מושפעות בדרך כלל מפטריות כשהן רטובות, חמות וכהות. אדם יכול גם לקבל פטרת ציפורניים לאחר פציעה או עקב בעיה במערכת החיסון.

הזיהום מתחיל עם כתם צהוב או לבן על ציפורני הרגליים או הציפורניים. הציפורניים יתחילו להתעבות ולשנות צבע מהצבע הורדרד-אדום הבריא לצבע חום-צהוב. אם לא תטופל, הציפורן תתנתק בסופו של דבר מהעור שמסביב ותהפוך לשבירה, דקה ומתפוררת במראה.

הטיפול בפטרת ציפורניים כולל מריחת טיפולים מקומיים כגון קרמים או משחות המכילות מרכיבים אנטי פטרייתיים כגון קלוטרימאזול (לוטרים

פטרת ציפורניים יכולה להיות מצב קשה לטיפול. לא תמיד ברור מהו מהלך הטיפול הטוב ביותר, וטיפולים מסוימים עשויים להיות יעילים יותר מאחרים.

מאמר זה יסקור את הטיפולים השונים בפטרת ציפורניים וכן את יעילותם.

פטרת ציפורניים יכולה להיות מצב קשה לטיפול. לא תמיד ברור מהו מהלך הטיפול הטוב ביותר, וטיפולים מסוימים עשויים להיות יעילים יותר מאחרים. מאמר זה יסקור את הטיפולים השונים בפטרת ציפורניים וכן את יעילותם.

פטרת ציפורניים היא דלקת ציפורניים שכיחה, שיכולה להיגרם מסיבות שונות. אחת הסיבות הנפוצות ביותר היא נעילת נעליים או גרביים צמודות מדי וחסרות אוורור.

אנשים עם פטרת ציפורניים חווים לעיתים קרובות שינוי צבע של הציפורניים, עיבוי והפרדה של הציפורן מהעור וכאבים באזורים הפגועים. ניתן לאבחן את המצב על ידי רופא באמצעות בדיקה ובדיקות מעבדה.

הטיפול בפטרת הציפורניים כולל תרופות מרשם, טיפולים מקומיים (קרמים או משחות) ותרופות דרך הפה.

פטרת ציפורניים ברגליים
טואול - בניית אתרים