איך לזהות אם נעל היא מקורית או לא

כדאי תמיד לבדוק את קופסת הסניקרס ואת התגיות של הסניקרס. על הקופסה להיות מדבקה הולוגרפית והיא צריכה להיות אטומה. על תגי הנעל צריך להיות גם מדבקה הולוגרפית שמונחת בחלק הפנימי של הנעל. אם אתה עדיין לא בטוח, אתה יכול גם להשתמש בכלי אימות נעלי ספורט כדי לסרוק את המוצר.

השלב הראשון הוא לבדוק את מידת הנעל. נעל מקורית צריכה להיות עם תג מידה על הלשון. התגיות על נעליים מזויפות בדרך כלל מודבקות או מודפסות על הלשון, והן עשויות להיות בגדלים שונים ממה שמודפס על הקופסה.

השלב השני הוא לבחון את איכות החומרים המשמשים בייצור. נעלי ספורט מקוריות יהיו בדרך כלל עם חלק עליון מעור, בעוד לזיופים יהיה חומר סינטטי זול יותר במקום זאת. נעליים מקוריות גם נוטות להשתמש בשרוכים באיכות טובה יותר, העשויות בדרך כלל מכותנה או ניילון, בעוד שנעליים מזויפות עשויות לרוב מפוליאסטר.

השלב השלישי הוא לבדוק אם יש סימנים ולוגואים על הנעל עצמה. נעלי ספורט מקוריות צריכות להיות עם סימני ותוויות של נייק, כמו גם לוגו של נייקי מודפס על הסוליה של הנעל ובעוד מקומות בהתאם לעיצוב הנעל.

לא תמיד קל לדעת אם נעלי ספורט נייקי מקוריות. עם עלייתם של מוצרים מזויפים, נהיה קשה יותר להבחין בין מקורי למזויף. מאמר זה יעזור לך להבין כיצד לזהות נעלי ספורט אמיתיות מזיופים.

הדרך הקלה ביותר להתחיל היא על ידי התבוננות בקופסת הנעל. אם יש עליו הולוגרמה, אז אתה יכול להיות בטוח שזה מוצר מקורי. על ההולוגרמה יהיה לוגו של החברה ותמוקם איפשהו על קופסת הנעל או בחזית תוספת הנייר שלה. אם אין הולוגרמה נוכחת, אז אתה צריך לחפש סימנים אחרים של אותנטיות כמו:

  • מספר סידורי או קוד תאריך על הקופסה או הוספת הנייר

  • האם ה”ספידה” אותו חלק שנמצא בחלק התחתון של הנעל מודבק לסוליה או לא. - בנעל מקורית הוא מודבק ובחיקוי לא.

  • ארץ הייצור של הנעל - לפי מקורות רבים יש הטוענים כי נייק מקוריות מייוצרות בארה”ב בלבד, אך נייק לא הודיעו על כך רשמית כי הנעל המקורית שלהם מיוצרת רק בארה”ב.

יש כמה דרכים לדעת אם נעלי ספורט מקוריות. ניתן להסתכל בלוגו של המותג, בחומרי הנעל ובעיצוב הנעל. למשל אם יש לו לוגו של נייקי אז אתה יודע בוודאות שהוא מקורי כי נייקי מייצרת רק נעליים אותנטיות. אם מסתכלים על החומרים של הנעל והם לא מה שהם צריכים להיות אז רוב הסיכויים שהיא לא מקורית. לבסוף, אם אתה מבחין באי סדרים בעיצוב הנעל אז יש סיכוי טוב שהיא מזויפת.

החומר הוא הדבר הראשון שצריך להסתכל עליו. נעלי ספורט מקוריות עשויות עור, זמש או קנבס. מזויפים יכולים להיות עשויים מפלסטיק, כותנה, פוליאסטר וחומרים אחרים. יש לקחת בחשבון גם את איכות הבד בקניית נעלי ספורט.

יש לבדוק גם את הצבע. לעולם לא יהיה צבע על נעלי ספורט מקוריות כי הן אינן בייצור המוני. על מזויפים עשויים להיות צבע עליהם מכיוון שהם מיוצרים בכמויות גדולות והצבעים שלהם מתערבבים בתהליך.

אם אתה רוצה לדעת אם נעלי הספורט שלך מקוריות, עליך לבדוק את התפירה בזהירות, כי עדיין לא ניתן לשכפל אותה על ידי מכונות.

תפירה זו תמיד תהיה מסודרת ואפילו במוצר מקורי בעוד שהיא עשויה להיראות מרושל או לא אחיד.

ישנן מספר דרכים לזהות אם נעלי ספורט אותנטיות או לא.

ראשית, אתה צריך להסתכל על צבע הנעל. אם זה נראה בהיר מדי או כהה מדי, זה יכול להיות חיקוי.

שנית, כדאי להסתכל על התפרים בצידי הנעל ולוודא שהוא אחיד והדוק.

שלישית, הסתכלו על העקב של הנעל וודאו שאין רווחים ביניהם. רביעית, בדוק אם יש אי סדרים מבחינת עובי ורוחב על פני חלקים שונים של הנעל. לבסוף, בדוק אם יש פגמים במונחים של צבע או לוגו בחלקים אחרים של הנעל.

איך לזהות אם נעל היא מקורית או לא
טואול - בניית אתרים