ההבדלים בין נעלי ריצה ונעלי כדורסל

נעלי ריצה מיועדות לריצה ובעלות פרופיל נמוך. יש להם סוליה ביניים רכה, גמישה ומרפדת את כף הרגל מהקרקע. לנעלי ריצה יש גפה עמידה יותר המעניקה יציבות ונוחות.

נעלי כדורסל מיועדות לשחקני כדורסל כדי לספק להם אחיזה, יציבות ועמידות על המגרש. יש להם פרופיל גבוה ומגיעים עם שכבת ריפוד נוספת בעקב כדי לספוג זעזועים מקפיצה או נחיתה על משטחים קשים.

ספורטאים יכולים לנעול את שני סוגי הנעליים אך חשוב לדעת למה מיועדת כל נעל על מנת להפיק את המרב מהאימון.

נעלי ריצה נועדו לספוג זעזועים ולספק רכיבה יציבה. יש לו סוליה עבה והוא עשוי בדרך כלל מחומרים סינטטיים. לנעלי כדורסל יש עיצוב בגזרה נמוכה ליותר ניידות הקרסוליים, יחד עם סוליית גומי כדי לספק אחיזה על רצפות עץ.

ההבדל העיקרי בין נעלי ריצה לנעלי כדורסל הוא העיצוב. נעלי ריצה נועדו לנוחות ויציבות בעוד שנעלי כדורסל נועדו לגיוון על משטחים שונים.

נעלי ריצה נועדו לעזור לך לרוץ מהר יותר בעוד שנעלי כדורסל מיועדות לקפיצה ולמשחק.

לנעלי ריצה יש סוליה קשיחה יותר אשר מסייעת בהשפעה על הגוף שלך כאשר אתה נוחת. יש להם גם ריפוד נוסף בעקב כדי לספוג חלק מההלם. העקב עשוי בדרך כלל מקצף או ג'ל כדי להפוך אותו לרך ומרופד יותר. הסוליה האמצעית עשויה מחומר רך המקל על כיפוף כף הרגל כך שתוכל לדחוף חזק יותר. לנעל יש גם בסיס רחב יותר שעוזר ליציבות כשאתה רץ על משטחים לא אחידים כמו שבילים, דשא, דרכי חצץ וכו'.

המטרה העיקרית של נעלי כדורסל היא לעזור לשחקנים לקפוץ גבוה יותר ולשחק טוב יותר על המגרש על ידי מתן אחיזה נוספת ותמיכה לתנועות צידיות כמו חיתוך או עצירה מהירה.

בחירת זוג הנעליים הנכונות לכדורסל היא החלטה חשובה. זה לא רק ישפיע על הביצועים שלך, אלא גם על הבריאות שלך.

הצעד הראשון הוא לצמצם את סוג הנעל שאתה מחפש. ישנם שני סוגים של נעליים - נעליים בגזרה נמוכה ונעליים בגזרה גבוהה. נעליים בגזרה נמוכה פופולריות יותר בקרב שחקנים שלא יכולים לקפוץ גבוה מאוד או להסתמך מאוד על מהירות ומהירות בזמן משחק, בעוד שנעליים בגזרה גבוהה עובדות טוב יותר עבור שחקנים שצריכים לקפוץ גבוה יותר או לרוץ מהר יותר.

השלב הבא הוא לקבוע איזה סוג של שחקן אתה - שומר, פורוורד או סנטר. לגארדים יש בדרך כלל גובה ממוצע, בעוד שלפורוורדים יש גובה גבוה יותר ולמרכזים יש את הגובה הגבוה ביותר במשחק. אם אתה לא בטוח באיזו עמדה אתה משחק, שאל מישהו

הבחירה הנכונה של נעלי כדורסל

בחירת נעל כדורסל היא החלטה קשה עבור כל שחקן. ישנם הרבה גורמים שונים שבאים בחשבון כאשר מנסים למצוא את הנעל הטובה ביותר עבור הצרכים שלך. הגורמים החשובים ביותר הם הגובה, המשקל והמיקום שלך על המגרש.

ישנם מותגים רבים ושונים של נעלי כדורסל הזמינים בשוק כיום. מותגים מסוימים מציעים יותר מסגנון נעל אחד לשחקנים בכל העמדות. כמו כן, יש מגוון רחב של מחירים זמינים המתאימים לכל תקציב ולכל צורך.


ההבדלים בין נעלי ריצה ונעלי כדורסל
טואול - בניית אתרים